Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz özel sektör ve devlet kurumlarında hizmet verecek şekilde kurulmuş olup konut projeleri, kentsel dönüşüm projeleri, müstakil yapılar, ticaret merkezleri ve sanayi yapılarının anahtar teslim ve alt yüklenici hizmetlerini kapsamaktadır.

"Başarının Temeli" sloganının altında yatan sabır, azim ve tecrübe olgularını misyon edinen şirketimiz, geleneğini kurucumuz ve müdürümüz Sayın Mehmet DOĞAN' ın yıllar içerisinde inşaat sektöründe edinmiş olduğu iş ahlakından almaktadır. 1977 Yılında KOÇ Grubu’ nun inşaat işlerini yapan bir firmada şantiye puantörü olarak işe başlayıp daha sonra şirket bünyesinde alt kademeden üst kademeye kadar yükselerek yurtiçi ve yurtdışı işlerinde 22 yıl aralıksız olarak çalışmıştır. "DOĞANLAR İNŞAAT YAPI SANAYİ  VE TİCARET LTD. ŞTİ." adı altında 1998 yılında kendi şirketini kurmuş olup, sonraki aşamalarda tecrübesini Mekatronik Mühendisi ve İnşaat Mühendisi olan iki oğlu ile birlikte paylaşarak şirketi bir aile şirketi haline dönüştürmüştür.

Şirketimiz, "Modern" ve “Yenilikçi” projeleriyle faaliyet alanını gün ve gün genişletecek şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Saygılarımızla...

Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyin.